Dom Seniora ZBENINY
Komfortowe miejsce, w którym zaznasz zasłużonych chwil odpoczynku i wytchnienia. Dom, w którym najlepsza opieka medyczna będzie nieustannie czuwać nad Twoim zdrowiem i samopoczuciem. To tu znajdziesz również czas, by w rodzinnej atmosferze rozwijać swoje pasje i nawiązywać nowe przyjaźnie.
Dom Seniora ZBENINY
Miejsce, pośrodku natury, w którym poczujesz się jak w domu. Dom, w którym naszym zadaniem będzie zapewnienie Tobie kompleksowej rehabilitacji oraz całodobowej opieki pielęgniarskiej w warunkach mieszkalnych o najwyższym standardzie. Z przyjemnością dostosujemy ofertę także do Twoich indywidualnych potrzeb.
O nas
Tworząc Dom Seniora ZBENINY przyświecał nam jeden cel - naszym marzeniem było stworzenie miejsca idealnego - jak najbardziej przyjaznego osobom starszym. Miejsca z profesjonalną, całodobową opieką medyczną w atmosferze domu rodzinnego, w którym z przyjemnością spędza się czas i realizuje swoje pasje.
Indywidualna opieka
Kompleksowa rehabilitacja
Aktywny wypoczynek
Wykwalifikowana kadra
Rodzinna atmosfera
Wielokierunkowe wsparcie
Spokojna okolica
Wysoki standard
Wypocznij, rozwijaj swoje pasje i ciesz się życiem
1. Nowe miejsce do życia
Dołącz do naszego grona i ciesz się każdym dniem wśród życzliwych osób.
3. Zbilansowana dieta
To jak się odżywiamy ma wielki wpływ na jakość i długość życia. Dlatego staramy się aby każdy posiłek był dostosowany do potrzeb naszych gości i pozwalał pozytywnie wpływać na samopoczucie.
W naszym domu seniora dostęp do opieki medycznej jest łatwiejszy niż myślisz. Ciągły kontakt z ośrodkami lokalnymi oraz z prywatną praktyką lekarską sprawia, że nasi pensjonariusze oraz ich rodziny mogą czuć się bezpiecznie.
2. Dostęp do opieki medycznej
Budujemy rodzinną atmosferę i staramy się słuchać indywidualnych potrzeb.
4. Domowa atmosfera i rodzinne ciepło
Powież zdrowie w ręce najlepszych specjalistów
Napisz do nas
Imię i nazwisko *
Telefon *
Email
Tytuł *
Wiadomość *
Gdańsk
120km
Chojnice
5km
Szczecinek
50km
Grudządz
90km